Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
19/4/2024

Sales Account Manager

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Έχεις εμπειρία στις b2b πωλήσεις και επιθυμείς να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου ως Sales Account Manager;

Έχεις εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες, σου αρέσουν οι προκλήσεις και θα ήθελες να ενταχθείς σε μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες στο χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού;

Εάν ναι, τότε περιμένω την αίτησή σου!

Απαραίτητα Προσόντα

Οι κύριες αρμοδιότητες του ρόλου Sales Account Manager είναι:
  • Διατήρηση υφιστάμενου δικτύου
  • Ανάπτυξη πελατολογίου στις περιοχές ευθύνης
  • Εύρεση νέων πιθανών συνεργατών ή και πελατών
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης στην έδρα του συνεργάτη ή στο έργο
  • Συνεχής παρακολούθηση της αγοράς/ανταγωνισμού και εντοπισμός νέων ευκαιριών
Ο/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α για τη θέση του/της Sales Account Manager θα πρέπει να διαθέτει τα ακόλουθα:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Άριστη χρήση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση υπολογιστών
  • Τουλάχιστον 5 xρόνια εργασιακή εμπειρία στο χώρο των B2B πωλήσεων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει για τη θέση του/της Sales Account Manager τα παρακάτω:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Αυτοκίνητο
  • Laptop
  • Κινητό τηλέφωνο
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
Αν θέλεις να κάνεις το επόμενο σου βήμα ως Sales Account Manager κάνε την αίτησή σου τώρα! #salesjobs

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση εργασίας μπορείς να επικοινωνήσεις με την Χρύσα Αβδουλά στο 2106770523

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.