Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/7/2017

Μονταδόρος επίπλων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται άτομο ως εξωτερικός συνεργάτης για τη συναρμολόγηση επίπλων (μονταδόρος).

Στην Polihome το κομμάτι της συναρμολόγησης είναι ιδιαίτερα σημαντικό. Είναι η τελευταία επαφή με τον πελάτη, που στόχος είναι να μείνει απόλυτα ικανοποιημένος!

Συνοπτικές αρμοδιότητες:

  • Συναρμολόγηση και τοποθέτηση προϊόντων σπιτιού (κυρίως επίπλων) στον χώρο του πελάτη.
  • Κλείσιμο ραντεβού με τους πελάτες για την ακριβή ώρα τοποθέτησης (εντός 3 ημερών).
  • Στις αρμοδιότητες δεν περιλαμβάνεται η μεταφορά των προϊόντων παρά μόνο η συναρμολόγηση τους. Οι αρμοδιότητες σας περιορίζονται στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας.

Το ωράριο εργασίας είναι ευέλικτο και καθορίζεται αποκλειστικά από εσάς.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης και κατοχή είτε μοτοσυκλέτας είτε αυτοκινήτου για τις μετακινήσεις στους πελάτες.
  • Αντίληψη, ταχύτητα και γνώση του αντικειμένου της συναρμολόγησης.
  • Ευχάριστος και ευγενικός χαρακτήρας.
  • Ευκολία στην επικοινωνία και σωστή οργάνωση του χρόνου.

Επιθυμητά προσόντα

  • Ανάλογη προυπηρεσία.

Παροχές

Παροχές

  • Ευέλικτο ωράριο
  • Συνεργατική σχέση που φεύγει από το στενό υπαλληλικό μοντέλο.
  • Οι αποδοχές εξαρτώνται καθαρά από τον όγκο εργασίας και καθορίζονται επ' ακριβώς με τιμοκατάλογο χρεώσεων ανά είδος.