Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/10/2020

Υπάλληλος Reception (Fixed-term Contract)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΜΑΡΟΥΣΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, εκ μέρους πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας παροχής λύσεων τεχνολογίας , αναζητά υποψηφίους για τη θέση του/της Υπαλλήλου Reception. Η θέση εργασίας αφορά αρχικά μηνιαίο συμβόλαιο με δυνατότητα επέκτασης.

Ωράριο απασχόλησης: Δευτέρα-Παρασκευή, 08:00-16:00 και 11:00-19:00 (κυλιόμενο)
Τόπος Απασχόλησης: Μαρούσι, Αττική

Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή εργαζομένων και επισκεπτών
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου της εταιρείας
  • Διαχείριση εταιρικής αλληλογραφίας
  • Επικοινωνία με πελάτες/προμηθευτές

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ισχυρές οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Απαραίτητη άριστη γνώση Αγγλικών
  • Εξοικείωση με την χρήση Η/Υ και MS Office
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Μικτός μηνιαίος μισθός €900
  • Σύγχρονο και φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης και επέκτασης της συνεργασίας