Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/03/2023

Εργάτης/τρια Εργοστασίου (Έδρα Άρτα)

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΆΡΤΑ | ΑΡΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανίας τροφίμου, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Εργάτης/τρια Εργοστασίου
(Έδρα Άρτα)

Περιγραφή Θέσης

• Εκτέλεση εργασιών στην παραγωγή
• Τήρηση των ισχύοντων κανονισμών και προτύπων ασφάλειας
• Τήρηση των διαδικασιών και των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
• Τήρηση του προγράμματος παραγωγής
• Διασφάλιση της ποιότητας των παραγώμενων προϊόντων
• Αναφορά σχετικά με την εύρυθμη λειτουργία των μηχανών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Υπευθυνότητα και συνέπεια
• Ομαδικό πνεύμα και όρεξη για εργασία

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον