Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/5/2019

Στελέχωση τμήματος Μarketing/Διαφήμισης /Δημιουργικού τμήματος

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Βιομηχανία παραγωγής, ζητά να προσλάβει κοπέλα για τις ανάγκες του τμήματος γραφιστικής, digital marketing και πωλήσεων της εταιρίας.

Αρμοδιότητες

- Συμμετοχή στον σχεδιασμό και την επιμέλεια διαφημιστικού υλικού (κείμενα - εικονογράφηση)

- Συμμετοχή στον σχεδιασμό και στην υλοποίηση του marketing plan

- Σχεδιασμός και υλοποίηση του περιεχομένου των αναρτήσεων στο εταιρικό site και στα social media.

- Οργάνωση υλικού marketing (παρουσιάσεις, διαφημιστικό υλικό) για ευρύ φάσμα έργων

- Επίβλεψη των προωθητικών ενεργειών της εταιρίας

- Σχεδιασμός μακετών και ετικετών

Απαραίτητα Προσόντα

- Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση γραφίστα-marketing

- Πτυχίο Α.Ε.Ι./ Τ.Ε.Ι. με κατεύθυνση  Γραφιστική / marketing

- Άριστη γνώση των Γραφιστικών προγραμμάτων και του Η/Υ

- Αισθητική αντίληψη , ικανότητα στο σχέδιο , ευρηματικότητα και δημιουργική φαντασία

- Άριστη γνώση και χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας

- Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office (Word, Excel, PowerPoint) και internet

- Επικοινωνιακό και δραστήριο άτομο με ευλεξία.

Προαιρετικά προσόντα

- Γνώση του κλάδου των τροφίμων

Παροχές

- Ανταγωνιστικές αποδοχές

- Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

- Συνεχής εκπαίδευση

- Προοπτικές εξέλιξης