Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/3/2024

Sales Representative

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Κατάστημα εταιρείας τηλεπικοινωνιών Nova στo Κέντρο της Θεσσαλονίκης, ζητά Πωλητή / Πωλήτρια για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων.

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.

Εάν λοιπόν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης και ανέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου!

Οι μελλοντικές σας αρμοδιότητες

  • Προώθηση των συνδέσεων κινητής και σταθερής τηλεφωνίας, mobile internet και συνδρομητικής τηλεόρασης.
  • Συμβουλεύετε τους πελάτες με λύσεις που καλύπτουν τις ανάγκες τους στις υπηρεσίες τηλεπικοινωνίας μεταδίδοντας τους τον ενθουσιασμό σας.
  • Εντυπωσιάζετε με την τεχνογνωσία, τον επαγγελματισμό και τη διάθεσή σας για εξυπηρέτηση.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ενθουσιασμός και εξοικείωση με τις νέες τεχνολογίες
  • Απολυτήριο Λυκείου (επιπλέον σπουδές θα θεωρηθούν πρόσθετο προσόν)
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Προϋπηρεσία στο χώρο της κινητής / σταθερής τηλεφωνίας (θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν)

Παροχές

  • Σταθερός υψηλός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση με την αξιοπιστία ενός μεγάλου Οργανισμού
  • Μηνιαίο Βonus
  • Άδειες, ρεπό, ωράρια και δώρα σύμφωνα με την εργατική νομοθεσία χωρίς καταχρηστικές προφορικές συμφωνίες
  • Πρόγραμμα αξιολόγησης & επιβράβευσης υψηλής απόδοσης
  • Εκπαίδευση μετά την πρόσληψη με κανονικές αποδοχές
  • Διαρκής & συστηματική εκπαίδευση σε θέματα Εξυπηρέτησης Πελατών και Νέων Τεχνολογιών
  • Προοπτικές ανάπτυξης καριέρας & εξέλιξης σε πιο σύνθετους ρόλους
  • Ευχάριστοι χώροι εργασίας