Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/4/2024

Οδηγός (Δίπλωμα Γ' κατηγορίας)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία Κάβα Αμπατζής με δραστηριότητα την εμπορία ποτών, ηγέτιδα στον κλάδο της, με έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, αναζητά Οδηγό Γ κατηγορίας. H παρούσα θέση αφορά εργασία στο τμήμα Logistics της εταιρείας και καλύπτει τις παρακάτω αρμοδιότητες :

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Φορτώνει το δρομολόγιό του καθημερινά και εκφορτώνει τις επιστροφές
  • Είναι υπεύθυνος για το σωστό τρόπο φόρτωσης, ώστε να αποφεύγονται οι αβαρίες, και να γίνεται γρήγορη η διανομή και παράδοση των εμπορευμάτων
  • Σε κάθε παράδοση, βοηθάει στην εκφόρτωση των εμπορευμάτων
  • Είναι υπεύθυνος για τον έλεγχο, τη συντήρηση και την επισκευή του οχήματος
  • Τηρεί αυστηρά τον Κώδικα Οδικής Κυκλοφορίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Άδεια οδήγησης Γ’ κατηγορίας
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 3-5 έτη
  • Ευγενικός, Προσεκτικός, Συνεπής
  • Συστάσεις απαραίτητες

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία