Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/3/2021

Υπάλληλος Γραφείου (γνώσεις λογιστικής και εμπορικής διαχείρησης)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΣΙΝΔΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από βιομηχανία τροφίμων στην περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης.
Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες
  • Επικοινωνία με πελάτες- προμηθευτές (τηλέφωνα, e-mails κλπ)
  • Αρχειοθέτηση και γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης
  • Λήψη και εκτέλεση παραγγελιών
  • Προγραμματισμός και παραγγελίες πρώτων υλών και αναλώσιμων
  • Τιμολόγηση
  • Διαχείριση συστήματος ERP

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτη ΤΕΙ/ΑΕΙ με οικονομική κατεύθυνση (οικονομικά, διοίκηση επιχειρήσεων, λογιστική)
  • Άριστη χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office (Excel, Word)
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερό ωράριο
  • Προοπτικές εξέλιξης