Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
04/04/2024

Μηχανικός Παραγωγής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες στον χώρο του φαρμάκου, αναζητά μηχανικό παραγωγής για το εργοστάσιό της στο Κορωπί.

Αν έχεις εμπειρία σε βιομηχανία τροφίμου ή φαρμάκου, κάνε σήμερα την αίτησή σου και γίνε μέλος μεγάλης φαρμακοβιομηχανίας.

Οι αρμοδιότητες του/της Μηχανικού Συντήρησης είναι οι εξής:
  • Εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία των μηχανών
  • Βελτιστοποιεί τις διαδικασίες συντήρησης σε συνεργασία με τον υπεύθυνο του τμήματος με σκοπό την βέλτιστη απόδοση της παραγωγής
  • Επίβλεψη των εξωτερικών συνεργείων για θέματα συντήρησης
  • Έλεγχος διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας στο χώρο εργασίας
  • Έλεγχος αποθέματος ανταλλακτικών
  • Επιλύει και προλαμβάνει προβλήματα στην παραγωγή

Απαραίτητα Προσόντα

Για τη θέση του/της Μηχανικού Συντήρησης χρειάζεσαι:
  • πτυχίο Μηχανικού (ΤΕΙ, ΙΕΚ)
  • εξοικείωση με συστήματα βιομηχανίας
  • δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες (πρωί-απόγευμα)
  • πολύ καλή χρήση υπολογιστή
  • ικανοποιητικό επίπεδο αγγλικής γλώσσας
  • εμπειρία στον χώρο του φαρμάκου ή του τροφίμου

Παροχές

Η εταιρεία για τη θέση παρέχει:
  • Μισθό ανάλογο της εμπειρίας του υποψηφίου, από τους πιο ανταγωνιστικους της αγοράς
  • Ιδιωτική Ασφάλιση
Nasia Kokla
+30 6940776773

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.