Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/03/2021

ERP Consultant (Fully Remote)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Semantic, εταιρεία ανάπτυξης Επιχειρηματικού Λογισμικού (ERP) και Μηχανογράφησης μεσαίων και μεγάλων επιχειρήσεων, αναζητά ERP Consultant για 100% remote συνεργασία (μισθωτός, πλήρους απασχόλησης).

Αρμοδιότητες ρόλου:
  • Επικοινωνία με πελάτες και ανάλυση αναγκών
  • Εγκατάσταση Επιχειρηματικού Λογισμικού (ERP)
  • Δημιουργία custom reports, custom forms
  • Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ με κατεύθυνση στην Πληροφορική / Οικονομική κατεύθυνση
  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχο ρόλο και στήσιμο ERP συστημάτων σε SME ή large enterprises
  • Γνώση προγραμματισμού, SQL
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Γενικής Λογιστικής
  • Γνώση Αναλυτικής Κοστολόγησης

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης