Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/05/2022

Υπάλληλος Γραφείου entry level

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Έχεις αποφοιτήσει πρόσφατα από οικονομική σχολή και θέλεις να κάνεις ένα δυναμικό ξεκίνημα στην καριέρα σου ως Υπάλληλος Γραφείου;

Θέλεις να μπεις στην αγορά εργασίας ξεκινώντας σε μία από τις κορυφαίες εταιρείες της χώρας;

Εάν θέλεις να εργαστείς ανάμεσα σε καταξιωμένους επαγγελματίες και να εξελίξεις τις δεξιότητές σου, τότε η θέση Υπάλληλος Γραφείου σίγουρα είναι για εσένα.

Περιμένουμε την αίτησή σου, τώρα!

Οι αρμοδιότητες για τη θέση Υπάλληλος Γραφείου περιλαμβάνουν:
  • Παρακολούθηση δεδομένων ενεργειακής κατανάλωσης
  • Ανάλυση , επεξεργασία, έλεγχος και καταγραφή αποτελεσμάτων
  • Εταιρικές παρουσιάσεις δεδομένων
  • Υποστήριξη του τμήματος και επικοινωνία με συνεργάτες

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/η κατάλληλος/η υποψήφιος/α για την θέση Υπάλληλος Γραφείου θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών (Γ1)
  • Επιθυμητή καλή γνώση Γερμανικών (B1)
  • Άριστη γνώση MS-Office (Word, Excel, Powerpoint, επιθυμητή κάποια βεβαίωση τρίτου φορέα)
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Συνέπεια
  • Επαγγελματισμός

Παροχές

Η εταιρεία για τη θέση Υπάλληλος Γραφείου θα προσφέρει τα παρακάτω:
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό
  • Εργασία με συμβάσεις που ανανεώνονται
  • Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη
  • Εκπαίδευση από έμπειρα στελέχη μιας κορυφαίας εταιρείας
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας και συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης
Σε περίπτωση που πιστεύεις ότι η παραπάνω θέση Υπάλληλος Γραφείου σου ταιριάζει, τότε περιμένουμε την αίτησή σου!

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση Υπάλληλος Γραφείου παρακαλώ επικοινωνήστε Δευτέρα-Παρασκευή 9.00-17.00 με την Ιωάννα Κουτσιώνα στο +30 6941575964. #businesssuportjobs

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.