Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
26/4/2024

Οδηγοί | Drivers ΑΤΗ (Δίπλωμα Δ' Κατηγορίας)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΡΩΠΙ - ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ - ΣΠΑΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Περιγραφή

Σου αρέσει η οδήγηση;

Έχεις εμπειρία σε μεγάλα οχήματα;

Αν η υπευθυνότητα και η ασφαλής οδήγηση είναι χαρακτηριστικά σου. Έλα στην ομάδα μας!

Η Goldair Handling A.E., η μεγαλύτερη ελληνική εταιρεία επίγειας εξυπηρέτησης, με δραστηριότητα τόσο στην Ελλάδα όσο και το εξωτερικό, αναζητά Οδηγούς για τον Διεθνή Αερολιμένα Αθηνών «Ελ. Βενιζέλος».

Οι αρμοδιότητες σου:

  • Ασφαλής μεταφορά επιβατών και πληρωμάτων από και προς στο αεροσκάφος
  • Τήρηση κανόνων κυκλοφορίας στην περιοχή κίνησης αεροσκαφών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη ή παρόμοια θέση
  • Επαγγελματικό Δίπλωμα Δ’ κατηγορίας και ΠΕΙ
  • Βασική γνώση αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Πλήρες ωράριο
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Παροχή μετακίνησης
  • Εκπτώσεις σε συνεργαζόμενες εταιρείες

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.