Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/10/2022

Σερβιτόρες

Εστίαση

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Πολυχώρος εστίασης, στο κέντρο της Αθήνας, αναζητά συνεργάτες (Waitresses), για τη στελέχωση της ομάδας του από 01/05/2022.

Βάρδια: Πρωινή 9:00 - 16:30 και Βραδινή 16:30-00:30.

Αρμοδιότητες:
  • Παρουσίαση των επιλογών που περιέχονται στο μενού
  • Παροχή προτάσεων για τις καλύτερες επιλογές φαγητού και ποτού για κάθε πελάτη.
  • Λήψη παραγγελιών και παράδοσή τους
  • Διατήρηση πελατοκεντρικής στάσης και παροχής άριστης εμπειρίας πελατών.
  • Συμμόρφωση με όλους τους κανονισμούς τροφίμων και ποτών.
  • Έκδοση λογαριασμών και λήψη πληρωμής.
  • Συνεργασία με συναδέλφους σερβιτόρους, το προσωπικό της κουζίνας και του Bar

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υπευθυνότητα και Αξιοπιστία
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Ευγενική και Φιλική συμπεριφορά
  • Θέληση για μάθηση
  • Γνώση χρήσης συστήματος παραγγελιών
  • Η γνώση Αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Ασφάλιση
  • Μισθός αναλόγως των προσόντων
  • Ασφαλιστική κάλυψη
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης