Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/4/2024

Προγραμματιστής - Χειριστής CNC

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία κατασκευής εργαλειομηχανημάτων και ρομποτικών συστημάτων αναζητά ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΤΗ & ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΩΝ CNC για εργασία στον τομέα της παραγωγής.

Κύρια καθήκοντα: προγραμματισμός & set up της μηχανής.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Να μπορεί να λαμβάνει ευθύνες και πρωτοβουλίες
  • Όρεξη για εργασία
  • Γνώση HAAS
  • Γνώση μηχανολογικού σχεδίου / Βιομηχανικού σχεδιασμού
  • Γνώση λογισμικού solidworks και solidcam
  • Γνώση Αγγλικών
  • Ανάλογη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο τομέα
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη
  • Ευχάριστο, φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής υποστήριξη
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.