Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/04/2024

Field Engineer - Μηχανικός Πεδίου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΠΡΟΑΣΤΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ενταχθείτε στην κορυφαία ομάδα της NETIZEN SECURITY, μιας επιχείρησης που ξεχωρίζει στον τομέα των συστημάτων ασφαλείας από το 2007, και απολαύστε την ευκαιρία να αναπτυχθείτε επαγγελματικά σε ένα δυναμικό και προηγμένο περιβάλλον εργασίας. Αναζητούμε έναν έμπειρο Μηχανικό Πεδίου - Τεχνικό για την ενίσχυση της τεχνικής μας ομάδας.

Αρμοδιότητες:

  • Αναλαμβάνετε την εκτέλεση εγκαταστάσεων, συντηρήσεων, επισκευών και τροποποιήσεων συστημάτων ασφαλείας, όπως Access Control, Συστήματα Συναγερμού, Πυρανίχνευσης και CCTV
  • Προσφέρετε υποστήριξη στη διάγνωση και επιδιόρθωση των συστημάτων και του εξοπλισμού
  • Συνεργάζεστε στενά με την διεύθυνση πωλήσεων για την επιτυχή ολοκλήρωση των έργων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο από Τεχνική Σχολή, ΤΕΙ, ΑΕΙ στους τομείς Ηλεκτρολογίας/Ηλεκτρονικής
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και του χειρισμού υπολογιστών
  • Κατά προτίμηση κατοχή άδειας εργασίας σε υπηρεσίες ασφαλείας τύπου Β
  • Δεξιότητες οργάνωσης, συνέπειας, αξιοπιστίας, υπευθυνότητας και τη δυνατότητα λήψης αποφάσεων
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Τι Προσφέρουμε:
  • Πλήρης πενθήμερη απασχόληση σε ένα σταθερό και μόνιμο πλαίσιο εργασίας
  • Υψηλές αποδοχές και συνεχή επαγγελματική εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα αξιόπιστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
Εάν επιθυμείτε να συμμετέχετε στην αναπτυσσόμενη ομάδα μας και διαθέτετε τα απαιτούμενα προσόντα, στείλτε το βιογραφικό σας. Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε στην ομάδα μας!