Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/03/2024

Υπάλληλος Γραφείου στο τμήμα Εισαγωγών και Γραμματειακής Υποστήριξης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρεία (έτος ίδρυσης 1980) που εδρεύει στον Ασπρόπυργο (κοντά στην έξοδο 4 της Αττικής Οδού) με αντικείμενο διεθνείς οδικές μεταφορές / αποθήκες / logistics τροφίμων και φαρμάκων αναζητά Υπάλληλο στο Τμήμα Εισαγωγών

Καθήκοντα θέσης:

  • Καταχώρηση δεδομένων σε erp πρόγραμμα
  • Eκδοση τιμολογίων/ δελτίων αποστολής
  • e-mail αλληλογραφία εσωτερικού και εξωτερικού
  • Tηλεφωνική επικοινωνία
  • Επικοινωνία με πελάτες / προμηθευτές
  • Εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία στην διεύθυνση : nikos@jpelekis.gr
  • Προϋπηρεσία σε μεταφορική εταιρία και εταιρία logistics, θα εκτιμηθεί
  • Επαγγελματική παρουσία και συμπεριφορά
  • Σοβαρότητα και υπευθυνότητα
  • Μετάβαση εργαζομένου στην εταιρία με δικό του μεταφορικό μέσο
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή επικοινωνία)
  • Άριστος χειρισμός e-mail , word - excel
  • Χειρισμός ERP προγράμματος
  • Χειρισμός WMS προγράμματος, θα εκτιμηθεί
  • Κάθε επιπλέον ξένη γλώσσα θα εκτιμηθεί αναλόγως
  • Βασικές λογιστικές / οικονομικές γνώσεις θα εκτιμηθούν

Παροχές

  • Δευτέρα - Παρασκευή, ώρα προσέλευσης 09:00
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτική μακροχρόνιας συνεργασίας