Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
8/4/2024

Πωλητής / Πωλήτρια σε κατάστημα παιχνιδιών

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Στην Ανέλιξη έχουμε έναν απλό αλλά σύντομο όραμα: να χτίσουμε τα καλύτερα παιδικά χρόνια! Από το 2018 σε αυτήν την προσπάθεια επίτευξης του στόχου έχουμε αποστείλει δεκάδες χιλιάδες παραγγελίες χαρίζοντας χαμόγελα σε μικρούς και μεγάλους.

Εάν σου αρέσει να μιλάς με γονείς, εκπαιδευτικούς και παιδιά αυτή η θέση εργασίας είναι για εσένα!

Η θέση απευθύνεται ακόμα και σε νηπιαγωγούς, ψυχολόγους, εκπαιδευτικούς, ειδικούς παράλληλης στήριξης και ανθρώπους του πνεύματος που αγαπούν να έρχονται κοντά με γονείς και παιδιά.

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση δεδομένων στο πληροφοριακό σύστημα της εταιρείας
  • Εξυπηρέτηση πελατών στο φυσικό κατάστημα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχέρεια λόγου - επικοινωνίας
  • Συνεργατικότητα και ενίσχυση του ομαδικού πνεύματος
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ

Επιθυμητά προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Κατοχή τίτλου τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Θέληση για διαρκή εξέλιξη στο χώρο

Παροχές

  • Ασφάλιση
  • Πριμοδότηση / bonus (συμπληρωματικές αποδοχές)
  • Επιδότηση σεμιναρίων

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.