Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/09/2019

Υπεύθυνος Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Δυναμικά αναπτυσσόμενος όμιλος επιχειρήσεων με έδρα τη Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Marketing για τα γραφεία της στην περιοχή του Καλοχωρίου.

Καθήκοντα:
  • Υλοποίηση και παρακολούθηση του marketing plan του ομίλου
  • Διαχείριση των διάφορων θεμάτων προβολής του ομίλου
  • Διαχείριση ιστοσελίδων και σελίδων κοινωνικής δικτύωσης του ομίλου
  • Δημιουργία newsletters και δελτίων τύπου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου Marketing ΑΕΙ/ΤΕΙ (ή πτυχίου σχετικού με τα Οικονομικά)
  • Αποδεδειγμένη επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (εμπειρία σε περιβάλλον μεγάλης οργανωμένης εταιρίας σε θέματα marketing θα συνεκτιμηθεί)
  • Άριστη γνώση υπολογιστών
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστος χειριστής των social media και γνώστης της χρησιμοποίησής τους για σκοπούς marketing
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικό πνεύμα, ομαδικότητα και ευελιξία
  • Θα εκτιμηθούν τυχόν γραφιστικές γνώσεις

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης