Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/03/2024

Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρία μας διαθέτει εδώ και τρεις δεκαετίες στην ελληνική και διεθνή αγορά μεγάλη γκάμα προϊόντων δικής της κατασκευής.
Στο πλαίσιο των αναπτυξιακών μας σχεδίων αναζητούμε τον σωστό υποψήφιο για Υπάλληλο Γραφείου στο Τμήμα Διακίνησης

Καθήκοντα:

  • Έκδοση παραστατικών, πιστοποιητικών, τιμολογίων
  • Συντονισμός και παρακολούθηση εκτέλεσης των παραγγελιών της αποθήκης
  • Προγραμματισμός και εποπτεία καθημερινών φορτώσεων εμπορευμάτων
  • Προγραμματισμός δρομολογίων και ενημέρωση των πελατών
  • Συντονισμός μεταφορικών εταιρειών
  • Διαχείριση παραλαβών και επιστροφών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • MS Office, γνώση ERP
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (γραπτά και προφορικά)

Δεξιότητες:

  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και λήψης αποφάσεων
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Πολύ καλή διαχείριση χρόνου και παράλληλων εργασιών

Παροχές

  • Σταθερός Μισθός
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας με ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχείς ευκαιρίες μάθησης