Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

9/4/2024

Τεχνικός στο τμήμα επεξεργασίας λαμαρίνας CNC

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Από την επιχείρηση ανελκυστήρων Κωνσταντινίδη DK LIFT ζητείτε για μόνιμη απασχόληση:

Τεχνικός στο τμήμα επεξεργασίας λαμαρίνας CNC.

Η εταιρία μας ειδικεύετε στο σχεδιασμό και τη παραγωγή εξαρτημάτων ανελκυστήρων. Διαθέτει πλήρη εξοπλισμό CNC μηχανημάτων επεξεργασίας λαμαρίνας. Ανήκει σε όμιλο συναφών επιχειρήσεων και έχει κυρίως εξαγωγικό προσανατολισμό

Οι αρμοδιότητες της θέσης είναι:

  • Χειρισμός CNC μηχανημάτων επεξεργασίας λαμαρίνας
  • Χειρισμός συμβατικών εργαλείων
  • Ηλεκτροσυγκόλληση
  • Μοντάρισμα φινίρισμα συναρμολογημάτων
  • Ποιοτικός έλεγχος προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Γνώσεις μηχανολογίας ή εμπειρία στο αντικείμενο θα εκτιμηθούν.

Παροχές

  • Ευχάριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Πλήρης και συνεχείς εκπαίδευση για στο αντικείμενο.
  • Προοπτικές εξέλιξης στον κλάδο