Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/01/2023

Supervising Engineer

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Έχεις εμπειρία σε συστήματα πυρασφάλειας, αυτοματισμού ή HVAC ως μηχανικός και είσαι έτοιμος να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου;

Επιθυμείς να εργαστείς ως Supervising Engineer για μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία στον κλάδο των συστημάτων πυρασφάλειας και πυρανίχνευσης στην Θεσσαλονίκη;

Αν ναι, αναμένουμε την απάντησή σου!

Οι αρμοδιότητες για την θέση του/της Supervising Engineer περιλαμβάνουν:
  • Καθημερινή οργάνωση τεχνικού τμήματος και συντονισμός ομάδων συνεργίων
  • Προγραμματισμός εγκαταστάσεων και συντηρήσεων συστημάτων πυρασφάλειας
  • Προμέτρηση Υλικών και συνεργασία με το τμήμα προμηθειών
  • Καθημερινή επικοινωνία με πελάτες
  • Μελέτη, σχεδιασμός & επίβλεψη εγκαταστάσεων συστημάτων πυρασφάλειας
  • Κατάθεση προσφορών και φακέλων συμμετοχής σε διαγωνισμούς
  • Υποστήριξη της ανάπτυξης πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/η κατάλληλος/η υποψήφιος/α για την θέση Supervising Engineer θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Μηχανολόγου/Ηλεκτρολόγου/Χημικού/Πολιτικού Μηχανικού
  • 4-5 έτη προϋπηρεσία σε Συστήματα Ασφαλείας & Project Μanagement
  • Άριστη γνώση Η/Υ και Microsoft Office
  • Γνώση AutoCAD και MS Project θα εκτιμηθεί
  • Πολύ καλή προφορική και γραπτή γνώση Αγγλικών
  • Εμπειρία με Συστήματα Διαχείρισης Ποιότητας, Περιβαλλοντικής Διαχείρισης, Εργασιακής Ασφάλειας θα εκτιμηθεί
  • Εμπειρία Εργοταξίου ή Μελετητή θα εκτιμηθεί
  • Οργανωτικότητα
  • Ικανότητα διαχείρησης χρόνου
  • Δεξιότητες διαχείρησης έργου και ομάδας

Παροχές

Η εταιρεία για την θέση Supervising Engineer προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο αποδοχών και επιπλέον παροχές
  • Άριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
Αν θέλεις να διεκδικήσεις την θέση Supervising Engineer περιμένουμε την αίτηση σου τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να επικοινωνείς καθημερινά Δευτέρα εως Παρασκευή και ώρες 09:30-17:00 με την Έλενα Βασιλείου, καλώντας στο +30 6940781825.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.