Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/03/2024

Χειριστές Μηχανών Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΜΕΝΙΔΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Βιομηχανία πλαστικών με έδρα το Μενίδι, αναζητά να εντάξει στο δυναμικό της Εργάτη / Χειριστή Μηχανών.

Πλήρης απασχόληση.

Κύριες αρμοδιότητες θέσης:

  • Χειρισμός μηχανών σε γραμμή παραγωγής
  • Τήρηση προγράμματος παραγωγής
  • Ποιοτικός έλεγχος κατά την παραγωγή των προϊόντων
  • Αυστηρή τήρηση, των κανόνων υγιεινής όπως αυτοί ορίζονται από τα εφαρμοζόμενα πρότυπα ποιότητας και ασφάλειας τροφίμων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ικανότητα συνεργασίας, επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα
  • Υπευθυνότητα, επαγγελματική συμπεριφορά και προσανατολισμός στην ποιότητα και στην λεπτομέρεια
  • Καλή αντίληψη της λειτουργίας των μηχανών παραγωγής
  • Κύριες γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • 24ωρη λειτουργία - ικανότητα εργασία σε συνεχείς εναλλασσόμενες βάρδιες
  • Η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί θετικά

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη
  • Σταθερή απασχόληση
  • Σύγχρονο και ασφαλές εργασιακό περιβάλλον
  • Ικανοποιητικές απολαβές