Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2024

Barman / Barwoman

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΠΟΤΟΣ - ΡΩΣΟΓΡΕΜΟΣ | ΘΑΣΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το Royal Paradise beach resort & SPA 5 αστέρων βρίσκεται στην Θάσο αποτελείται από 77 δωμάτια – σουίτες, κτισμένο σε έκταση 25 στρεμμάτων στον όρμο Ρωσογκρεμό στον Ποτό της Θάσου, ζητά να προσλάβει barman για την σεζόν 2024.

Καθήκοντα:
  • Τήρηση του Συνταγολογίου
  • Τήρηση των ποιοτικών διαδικασιών του ξενοδοχείου
  • Συμμετοχή στην αύξηση των πωλήσεων του τμήματος
  • Ευθύνεται για την εύρυθμη και την αποτελεσματική λειτουργία του πόστου / βάρδιας του

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση των Cocktails
  • Ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας
  • Γνώση διαδικασιών ξενοδοχειακής λειτουργίας
  • Γνώση ISOs – HACP
  • Γνώστης χειρισμού POS
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική)
  • Γνώση άλλης ξένης θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 χρόνων σε ανάλογη θέση ξενοδοχειακής μονάδας 4ή 5 αστέρων

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Άριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαμονή & Διατροφή

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα Βιογραφικά τους με πρόσφατη φωτογραφία.