Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/8/2019

ΑΝΔΡΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται άνδρας υπάλληλος γραφείου έως 30 ετών, για εργασία σε εταιρία εμπορίας οχημάτων.

Περιοχή Καλοχωρίου

Περιγραφή θέσης:

  • Βοηθητικές εργασίες γραφείου - αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Βοηθητικές εργασίες τιμολόγησης-λογηστηριου
  • Διαχείριση ηλεκτρονικών αγγελιών και παρουσία στο internet - προώθηση πωλήσεων.
  • Βοηθητικές εργασίες πωλήσεων οχημάτων.
  • Κάλυψη εξωτερικών αναγκών γραφείου (παραλαβή-παράδοση εγγράφων σε προμηθευτές-πελάτες)

Απαιτείται μεταφορικό μέσο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστες γνώσεις Η/Υ, M.O.
  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή ΑΕΙ
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Απαιτείται προυπηρεσία σε θέση εργασίας γραφείου - πωλήσεων

Παροχές

Πλήρης θέση εργασίας, μισθός & ασφάλιση

6-ήμερο

Δευτέρα-Παρασκευή μέχρι τις 18:00

Σάββατο μέχρι τις 14:00