Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
27/4/2024

Barman - Barista

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΟΡΝΟΣ | ΜΥΚΟΝΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Το ξενοδοχείο Casa Cook Mykonos 5* μέλος του ομίλου Ξενοδοχείων More Meni Boutique Hotels και της αλυσίδας ξενοδοχείων σε όλο τον κόσμο Casa Cook, www.cacasacook.com, επιθυμεί να προσλάβει Barman / Barwoman για την σεζόν του 2024 (Απρίλιος έως Οκτώβριος 2024)

Αρμοδιότητες και Καθήκοντα:
  • Γνώση παρασκευής cocktails, café, long drinks, mixologist και χειρισμού premium ποτών και συνταγών
  • Γνώση Οινολογίας και Κρασιών
  • Οργάνωση Μπαρ και παραγγελιών από προμηθευτές
  • Βασική γνώση HAACP

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Άριστη γνώση αγγλικών με κατοχή αναγνωρισμένου πτυχίου
  • Συνέπεια στην εργασία
  • Φιλική και ευγενική προσωπικότητα
  • Προσεκτική εμφάνιση και παράσταση κατά την διάρκεια της εργασίας

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Μακροχρόνια συνεργασία
  • Άριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης και σταδιοδρομίας στα υπόλοιπα ξενοδοχεία του ομίλου καθώς και στα Casa Cook Hotels ανά τον κόσμο
  • Διαμονή δίπλα στο ξενοδοχείο, σε ανακαινισμένα studios με διατροφή
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στέλνουν τα βιογραφικά τους με πρόσφατη φωτογραφία.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.