Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/04/2024

Υπάλληλος τμήματος Μελετών - Πωλήσεων και Σχεδιασμού

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΧΑΡΝΕΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η AR-CON Hellas ABEE, κορυφαία εταιρία εξοπλισμού καταστημάτων και αποθηκών στην Ελλάδα, ζητεί για τη στελέχωση του υποκαταστήματος της στις Αχαρνές Αττικής :

Υπάλληλο τμήματος Μελετών - Πωλήσεων και Σχεδιασμού

Περιγραφή θέσης:

Ως μέλος μια 6 μελούς ομάδας, στελεχωμένης με πωλητές και σχεδιαστές οι αρμοδιότητές (σας) θα είναι:

  • Υποστήριξη του τμήματος σχεδιασμού: Σχεδιασμός εξοπλισμού καταστημάτων- αποθηκών για πελάτες της εταιρίας, κοστολόγηση εξοπλισμών και σύνταξη οικονομικής προσφοράς.
  • Υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων: Επικοινωνία με υπάρχοντες και νέους πελάτες, διεκπεραίωση εργασιών του τμήματος, μετρήσεις καταστημάτων κλπ.
  • Πώληση όλων των ειδών της εταιρίας, μετά από σχετική εκπαίδευση, με επικέντρωση σε μικρούς νέους πελάτες.

Επιθυμητή η συνεργασία και με άτομα χωρίς προϋπηρεσία.

Εφ’ όσον πληρούνται οι παραπάνω απαραίτητες ικανότητες, θα υπάρξει σχετική εκπαίδευση σε ότι αφορά τις μελέτες, το σχεδιασμό και τα είδη της εταιρείας.

Παρακαλώ όπως επικοινωνήστε στο 2102589435 ή αποστείλετε το βιογραφικό σας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη χρήση προγραμμάτων σχεδιασμού CAD 2D (BRICScad επιθυμητά, όχι απαραίτητα)
  • Άριστη γνώση Word, Excel
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Επικοινωνιακός/η

Επιθυμητές ικανότητες:

  • Γνώση χρήσης προγραμμάτων σχεδιασμού 3D.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.