Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/3/2024

Υπάλληλος Γραμματειακής Υποστήριξης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Φωτογραφικό εργαστήριο με έδρα τον Άγιο Δημήτριο, αναζητά για άμεση πρόσληψη υπάλληλο γραμματειακής υποστήριξης.

Γενικά καθήκοντα
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας
  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
  • Προγραμματισμός συναντήσεων
  • Καταχώρηση και παρακολούθηση παραγγελιών
  • Οργάνωση και αρχειοθέτηση εγγράφων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Βασική εκπαίδευση (πτυχίο από σχολή θα ληφθεί σοβαρά υπόψη)
  • Ικανοποιητική γνώση αγγλικών σε γραπτό - προφορικό λόγο
  • Γνώση χειρισμού Η/Υ, Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Επαγγελματισμός, συνεργασία, ομαδικότητα
  • Κάτοχος δελτίου ανεργίας

Θα ληφθούν σοβαρά υπόψη τα παρακάτω προσόντα:

  • Γνώση Adobe Photoshop
  • Χειρισμός social media (Facebook, Instagram)

Παροχές

  • Πρωινή, πενθήμερη, τετράωρη ή οκτάωρη εργασία
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης