Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

Boηθός Λογιστηρίου

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΣΠΑΤΑ - ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρία SSP Hellas που δραστηριοποιείται με ιδιαίτερη επιτυχία στον τομέα της εστίασης στα μεγαλύτερα Αεροδρόμια της Ελλάδας (Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ρόδο, Κέρκυρα, Χανιά, Ζάκυνθο, Μύκονος & Κώς) με περισσότερα από 40 καταστήματα και με 450 άτομα προσωπικό, ζητά ένα (1) άτομο για την κάλυψη της θέσης εργασίας στο Τμήμα Λογιστηρίου για τα Κεντρικά Γραφεία (Σπάτα-Αττικής) της εταιρείας στο Αεροδρόμιο Αθηνών.

Καθήκοντα

  • Συμφωνίες υπολοίπων προμηθευτών
  • καταχωρήσεις τιμολογίων
  • Λογιστικές εγγραφές
  • Αρχειοθέτηση
  • Πληρωμές τραπεζών

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
  • Πτυχιούχος Οικονομικού Τμήματος ή Λογιστικής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε αντίστοιχη θέση οργανωμένου Λογιστηρίου ή Τμήματος Πληρωμών
  • Γνώση για βιβλία Γ΄ Κατηγορίας
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας,εχεμύθιας
  • Πολύ Καλή γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Η/Υ (World, Excel).

Παροχές

Παροχές
  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης και εξέλιξης

Επισκεφτείτε την εταιρική μας ιστοσελίδα https://www.foodtravelexperts.com και μάθετε περισσότερα για την SSP.