Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/03/2024

Boηθός Κουζίνας

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εάν επιθυμείς να κάνεις καριέρα, εμείς θα σε βοηθήσουμε να φτάσεις στην επιτυχία, προσφέροντάς σου πλήρη εκπαίδευση και εξειδικευμένες γνώσεις!

Η εταιρία SSP Hellas SA αναζητά άτομα που επιθυμούν μια επιτυχημένη καριέρα στα καταστήματα που διαθέτει στο Αεροδρόμιο Αθήνας!

Περιγραφή Θέσης

  • Μαγείρεμα των προϊόντων στα standard που ορίζονται από την εταιρεία
  • Προετοιμασία και μαγείρεμα των προϊόντων του καταστήματος
  • Ενημέρωση στον Υπεύθυνο καταστήματος για θέματα παραγωγής προϊόντων ή όποιο άλλο πρόβλημα προκύψει

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε αντίστοιχη θέση
  • Δεξιότητες ομαδικότητας, επικοινωνιακές. εξυπηρέτησης πελατών και πωλήσεων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Παροχή εκπαίδευσης και εξέλιξης σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Η εταιρία SSP Hellas, δραστηριοποιείται με ιδιαίτερη επιτυχία στον τομέα της εστίασης στα μεγαλύτερα Αεροδρόμια της Ελλάδας (Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ρόδο, Κέρκυρα, Χανιά, Ζάκυνθο, Μύκονος & Κώς) με περισσότερα από 40 καταστήματα και με 400 άτομα προσωπικό. Επισκεφτείτε την εταιρική μας ιστοσελίδα https://www.foodtravelexperts.com και μάθετε περισσότερα για την SSP