Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρεία TSABASSIS, μια από τις δυναμικότερες και γρήγορα αναπτυσσόμενες εταιρείες στην παραγωγή και εμπορία προϊόντων κατεψυγμένης ζύμης, αναζητεί να προσλάβει για το Υποκατάστημά της στην Αττική:

Αποθηκάριο

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Φόρτωση-εκφόρτωση - παραλαβή εμπορευμάτων- τακτοποίηση στην αποθήκη
  • Ανατακτοποιήσεις αποθεμάτων
  • Προετοιμασία και συλλογή παραγγελιών πελατών
  • Συμμετοχή στις απογραφές αποθήκης
  • Διαχείριση επιστροφών
  • Εξασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας χώρου παραλαβών και αποστολών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 1 έτους σε αποθήκη βιομηχανικής ή εμπορικής μονάδας στον χώρο των τροφίμων, επιθυμητή εφόσον υπάρχει
  • Άδεια οδήγησης φορτηγού Γ΄ κατηγορίας (επιθυμητή)
  • Κάτοχος άδειας χειριστή Κλαρκ (προαιρετικά)
  • Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού εργασιών
  • Συνέπεια και προθυμία
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Κάλυψη μέρους εξόδων μετακίνησης
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Κουλτούρα που επενδύει στην ομαδικότητα, στη συνεχή ανάπτυξη και τις νέες ιδέες

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.