Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/2/2021

Sales Specialist Επεμβατικής Καρδιολογίας - Καρδιοχειρουργικής

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ & Ν. ΕΛΛΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία ιατροτεχνολογικών προϊόντων ΥΓΕΙΑΣΗ Α.Ε. με έδρα την Αθήνα, με πολυετή επιτυχημένη δραστηριότητα στον χώρο της Υγείας, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της αναζητά υποψήφιο/φια για τη θέση Sales Specialist Επεμβατικής Καρδιολογίας - Καρδιοχειρουργικής για την περιοχή της Αθήνας και Νοτίου Ελλάδας.

Περιγραφή θέσης:
  • Ενεργή συμμετοχή στην επίτευξη στόχων πωλήσεων στον τομέα ευθύνης
  • Μελέτη και εκτίμηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Προγραμματισμός, διαχείριση, υλοποίηση προωθητικών ενεργειών.
  • Υποστήριξη περιστατικών εντός χειρουργείου
  • Εκπαίδευση ιατρικού προσωπικού σε εξειδικευμένο ιατρικό εξοπλισμό
  • Παρακολούθηση και διαχείριση διαγωνισμών δημοσίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών στο χώρο των πωλήσεων των ιατροτεχνολογικών προϊόντων, ιδανικά στην αγορά της Επεμβατικής Καρδιολογίας.
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες, ομαδικό πνεύμα.
  • Πτυχίο AEI/ΤΕΙ τομέα Διοίκησης Επιχειρήσεων ή ιατρικών επαγγελμάτων (θα εκτιμηθεί)
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας & Η/Υ, Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές

Προσφέρεται:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (μισθός, bonus, αυτοκίνητο, laptop, κινητό)
  • Διαρκής εκπαίδευση σε προιόντα –θεραπείες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό
  •  Άριστο περιβάλλον και συνθήκες εργασίας
  •  Προοπτικές εξέλιξης σε ένα διαρκώς εξελισσόμενο περιβάλλον εργασίας.