Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/4/2021

Executive Assistant

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Έχεις εμπειρία ως Executive Assistant και αναζητάς το επόμενο μεγάλο βήμα στην καριέρα σου;

Έχεις άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες και είσαι έτοιμος/η να γίνεις μέλος μιας δυναμικής εταιρείας στον χώρο της διαφήμισης;

Αν η απάντηση σου είναι θετική, περιμένουμε την αίτηση σου!

Ο/Η Executive Assistant θα έχει τις εξής αρμοδιότητες:
  • Παρακολούθηση των αναρτήσεων διακηρύξεων έργων δημοσίου σε σχετικά sites
  • Διοικητική και γραμματειακή υποστήριξη στην ομάδα διοίκησης της εταιρείας
  • Προετοιμασία της κατάθεσης φακέλων διαγωνισμών για έργα δημοσίου
  • Παρακολούθηση, οργάνωση και βελτιστοποίηση αρχείων και διαδικασιών
  • Επικοινωνία και συντονισμός των τμημάτων της εταιρείας
  • Δημιουργία παρουσιάσεων και αναφορών

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/Η Executive Assistant θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο ΑΕΙ, ιδανικά Νομικής ή Οικονομικών Επιστημών
  • Αντίστοιχη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών
  • Εμπειρία σε διαγωνισμούς δημοσίου θα θεωρηθεί σημαντικό προσόν
  • Άριστη γνώση Η/Υ και MS Office
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Εξαιρετικές οργανωτικές δεξιότητες και ικανότητα διαχείρισης χρόνου και εργασίας υπό πίεση
  • Επαγγελματισμός, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει στον/στην Executive Assistant:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
Αν το προφίλ σου ταιριάζει στις απαιτήσεις της θέσης Executive Assistant κάνε την αίτησή σου τώρα και στείλε το βιογραφικό σου.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την θέση Executive Assistant μπορείτε να επικοινωνείτε καθημερινά 09:00-17:00 με την Γεωργία Χριστοδούλου στο +302310417119

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές