Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/3/2024

Στέλεχος Marketing

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Όμιλος Παροχής Υπηρεσιών αναζητά Στέλεχος Marketing για την περιοχή της Δράμας.

Αρμοδιότητες:

1. Ανάπτυξη και εφαρμογή στρατηγικών marketing για την προώθηση των προϊόντων/υπηρεσιών των εταιρειών.
2. Ανάλυση αγοράς και ανταγωνισμού για την εκπόνηση σχεδίων δράσης.
3. Διαχείριση και προώθηση του brand των εταιρειών σε ψηφιακά και κλασικά μέσα.
4. Ανάπτυξη στρατηγικών επικοινωνίας με τους πελάτες μέσω email marketing, social media και άλλων καναλιών επικοινωνίας.

Απαραίτητα Προσόντα

1. Πτυχίο σε Marketing, Διαφήμιση, Επικοινωνία ή σχετικό πεδίο.
2. Εμπειρία σε ανάλογη θέση εργασίας τουλάχιστον 2 ετών (τίτλος μεταπτυχιακού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν)
3. Άριστη γνώση των ψηφιακών εργαλείων marketing.
4. Δυνατότητα ανάλυσης δεδομένων και μετρήσεων απόδοσης καμπανιών.
5. Δημιουργικότητα, επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες.
6. Άριστη γνώση της αγοράς και των τελευταίων τάσεων στον κλάδο.
7. Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας (προφορική και γραπτή)

Παροχές

Άριστες συνθήκες εργασίας και αποδοχές, μέρος των οποίων θα δύναται να συνδεθεί με επιμέρους στόχους ως bonus.