Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/02/2017

Πωλητής /-τρια Καταστήματος Γυναικείας Ένδυσης

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Πωλητής /-τρια Καταστήματος Γυναικείας Ένδυσης (κωδ. θέσης: 722/69637)

Περιγραφή Θέσης

·      Υποδοχή των πελατών

·      Καθοδήγηση και εξυπηρέτηση των πελατών

·      Διεξαγωγή προβών και μέτρησεων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

·      Σπουδές πέραν του Λυκείου θα συνεκτιμηθούν

·      Τρία (3) – τέσσερα (4) έτη προυπηρεσίας στο χώρο της γυναικείας ένδτσης

·      Γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ (MS-Office, Outlook)

·      Άριστες ικανότητες επικοινωνίας και συνεργασίας

·      Ευχάριστη προσωπικότητα και διάθεση για εργασία

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας