Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
6/5/2024

Υπεύθυνος Ποιότητας

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΤΚ 70003 | ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΑΕ, εταιρία στον χώρο του Ελαιόλαδου & Χονδρικού Εμπορίου Τροφίμων & Ποτών, αναζητά Υπεύθυνο Ποιότητας για την Έδρα της στην Αγία Βαρβάρα, Ηρακλείου Κρήτης (Δήμος Γόρτυνας).

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση Συστημάτων Ποιότητας IFS, ISO, ΠΟΠ, ΠΓΕ, ORGANIC
  • Διαχείριση Συστήματος Ιχνηλασιμότητας
  • Ποιοτικός Έλεγχος Παραγωγής
  • Έλεγχος Προδιαγραφής Τελικών Προϊόντων
  • Έλεγχος Προμηθειών & Προδιαγραφών Ά Υλών
  • Αναλύσεις Ελαιόλαδου & Υλοποίηση Πλάνου Δειγματοληψίας
  • Νομοθετικές Απαιτήσεις Ασφάλειας Τροφίμων (Ελλάδα, Ε.Ε., Τρίτες Χώρες)

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ συναφούς Ειδικότητας
  • Άριστη χρήση Η/Υ (ERP,OFFICE)
  • Άριστη Γνώση Αγγλικών
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα λήψης αποφάσεων και πρωτοβουλιών
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ομαδικότητα και Συνεργασία
  • Αποτελεσματική διαχείριση εργασιακού χρόνου
  • Γνώση ERP Galaxy/Singular Logic θα εκτιμηθεί
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.