Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/04/2024

Γραμματειακή υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Ιατροφαρμακευτική εταιρία CIMIFAR - DUKAN, ιδρυθείσα το 1979, με έδρα την Καισαριανή, ζητά για άμεση πρόσληψη 2 έμπειρα άτομα με άπταιστα αγγλικά για την θέση της γραμματειακής υποστήριξης.

Περιγραφή Θέσης
  • Γραμματεία Διεύθυνσης
  • Διοικητική Υποστήριξη
  • Διαχείριση Social Media της εταιρείας
  • Έκδοση τιμολογίων
  • Οργάνωση Παραγγελιών
  • Συνεργασία με πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προαπαιτούμενο ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Απαραίτητη η άριστη γνώση χειρισμού social media
  • Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, MS Office
  • Γνώση Soft1 (επιθυμητό)
  • Δυνατότητα σύνταξης κειμένων, παρουσιάσεων και δακτυλογράφηση με τυφλό σύστημα
  • Προσαρμοστικότητα σε συνθήκες πίεσης
  • Συνέπεια, επαγγελματισμός και διάθεση για εργασία
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Πενθήμερη πλήρης απασχόληση
  • Μισθός αναλόγως προσόντων
  • Πλήρη ασφαλιστική κάλυψη
  • Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης

ΜΟΝΟ ΣΟΒΑΡΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ.

Παρακαλούμε όπως στείλετε άμεσα το βιογραφικό σας σημείωμα.

Για πληροφορίες καλέστε το 6944 90 97 00

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.
H εταιρεία μας παραμένει κλειστή για καλοκαιρινές διακοπές όλο τον Αύγουστο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.