Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
12/4/2024

Industrial Designer

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ ΚΙΛΚΙΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η Εταιρεία Παρκοτεχνική Α.Ε. , που δραστηριοποιείται στον τομέα εξοπλισμού παιδικών χαρών, πάρκων αναψυχής και αστικού εξοπλισμού, αναζητά έμπειρο Βιομηχανικό Σχεδιαστή για μόνιμη και πλήρη απασχόληση στο εργοστάσιο της στη Ν. Σάντα, Κιλκίς.

Περιγραφή θέσης:
  • Δημιουργία τρισδιάστατων μοντέλων και κατασκευαστικών σχεδίων των προϊόντων της εταιρείας.
  • Δημιουργία και οργάνωση τεχνικών φακέλων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ ΤΕΙ Βιομηχανικού Σχεδιασμού ή αντίστοιχου αντικειμένου
  • Απαραίτητη γνώση σχεδιαστικού Software SOLIDWORKS (CAM, CAD)
  • Επιθυμητή γνώση PDM
  • Επαγγελματική συνέπεια, οργάνωση και μεθοδικότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  •  Άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης
  •  Συνεχής εκπαίδευση
  •  Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.