Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/09/2022

Υπεύθυνος Βάρδιας

Εστίαση

Πόλη Ν. ΣΜΥΡΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Το ΜΠΑΡ ΜΠΕΕ ΚΙΟΥ στην Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ αναζητά:

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΒΑΡΔΙΑΣ

Περιγραφή Θέσης
• Συντονίζει όλη τη παραγωγική διαδικασία προετοιμασίας του προϊόντος μέχρι την ολοκλήρωση της παραγγελίας του πελάτη
• Ελέγχει την σύνθεση των παραγγελιών και τις δρομολογεί
• Εξασφαλίζει ότι επιτυγχάνονται οι καθημερινοί στόχοι πωλήσεων και παραγωγής
• Παραγγέλνει, παραλαμβάνει και φροντίζει για την αποθήκευση των προμηθειών
• Διαχειρίζεται τα ημερήσια χρονοδιαγράμματα, τις βάρδιες των εργαζομένων
• Εκπαιδεύει και ενσωματώνει τους νέους εργαζόμενους
• Παρέχει καθοδήγηση και σχόλια στους εργαζόμενους όταν χρειάζεται
• Εξασφαλίζει ότι ακολουθούνται οι κανόνες υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων και του προσωπικού και συντονίζει την καθαριότητα του καταστήματος.
• Διαχειρίζεται τα παράπονα των πελατών και ενημερώνει τον Διευθυντή του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος Λυκείου / Ανώτερης Σχολής
• Γνώση χρήσης Η/Υ και των προγραμμάτων του MS Office (Word, Excel)
• Γνώση Αγγλικής γλώσσας
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Ικανότητα εργασίας σε βάρδιες και υπό πίεση χρόνου

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

• Άριστο εργασιακό περιβάλλον.
• Προοπτικές εξέλιξης σε μια ταχύτατα αναπτυσσόμενη εταιρία.
• Συνεχή εκπαίδευση.
• Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και παροχών.

Κάθε αίτηση αντιμετωπίζεται χωρίς διακρίσεις, με υπευθυνότητα και απόλυτη εχεμύθεια.