Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/3/2024

Χειριστής Μηχανής Ετικετοποιάς & βοηθός

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΝΤΗΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρία Άρτιον Σουλάκος αναζητά για τις εγκαταστάσεις της στον Άγιο Ιωάννη Ρέντη, Βοηθός Χειριστή Μηχανής Ετικετοποιάς - Χειριστή Μηχανής Ετικετοποιάς.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Συστημικός χειρισμός, επίβλεψη και παρακολούθηση αδιάλειπτης λειτουργίας της μηχανής
  • Καταγραφή ανάλωσης α΄υλών και ενημέρωση εντολών αγορών
  • Στενή συνεργασία με το τμήμα Γραφιστικής
  • Αντιμετώπιση βλαβών και συντήρηση και καθαρισμό μηχανής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε χειρισμό φλεξογραφικής μηχανής θα συνεκτιμηθεί 1-2 έτη επαγγελματικής εμπειρίας σε θέσεις παραγωγής (βοηθός χειριστή, χειριστής μηχανής)
  • Εξοικείωση στη χρήση αυτοματοποιημένων μηχανών
  • Άριστη αντίληψη ψηφιακών μέσων και συστημάτων
  • Δυνατότητα εργασίας τόσο σε αυτόνομο όσο και συνεργατικό πλαίσιο

Παροχές

Συνθήκες εργασίας:

  • Έδρα της επιχείρησης στην περιοχή του Ρέντη
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Εργασία σε σταθερή βάρδια (7.00-15.00)
  • Εργασία στο πλαίσιο Δευτέρας-Παρασκευής

Ο οργανισμός προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας