Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/03/2024

Ναυαγοστώστες / Ναυαγοσώστριες - Pool Lifeguards

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΣ - ΛΑΡΝΑΚΑ - ΛΕΜΕΣΟΣ | Κύπρος

Ζητούνται υποψήφιοι που ενδιαφέρονται να εκπαιδευτούν μαζί μας, να γίνουν κάτοχοι αναγνωρισμένου Διπλώματος Ναυαγοσωστικής και να εργαστούν για 6 - 7 μήνες στην Κύπρο σε ξενοδοχεία με πισίνες και υδροπάρκα.

Μετά την εκπαίδευση και την απόκτηση του διπλώματος, εργοδοτείστε σαν Nαυαγοσώστες / Ναυαγοσώστριες Πισίνας (Pool Lifeguards), ούτως ώστε να παρέχετε υπηρεσίες ναυαγοσωστικής σε πισίνες και υδροπάρκα ξενοδοχείων με στόχο την ασφάλεια στους χώρους αυτούς.

Καθήκοντα:

Ο/Η Ναυαγοσώστης/τρια πισίνας θα πρέπει να εποπτεύει τον χώρο ευθύνης του/της και να φροντίζει για την ασφάλεια των λουόμενων καθώς και των παρευρισκόμενων στο χώρο ευθύνης του/της. Επίσης, να μπορεί να εφαρμόσει τις γνώσεις του/της στις πρώτες βοήθειες, εάν χρειαστεί.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δεν απαιτείται προϋπηρεσία ή προηγούμενη εμπειρία στο επάγγελμα
  • Ευγένεια
  • Συνεργάσιμος, συνεπής και τίμιος χαρακτήρας

Παροχές

  • Διαμονή και διατροφή
  • Πολύ καλός μισθός
  • Εκπαίδευση και απόκτηση του διπλώματος ναυαγοσωστικής