Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/06/2020

Υπάλληλος καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ - ΧΑΡΙΛΑΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Από μεγάλη εταιρία ενέργειας ζητείται υποψήφια ως Υπάλληλος για το κατάστημά της στην Ανατολική Θεσσαλονίκη.

Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
  • Προώθηση των προγραμμάτων και υπηρεσιών της εταιρίας
  • Υποστήριξη της καλής λειτουργίας του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Οργανωτικό άτομο με στοχοπροσήλωση και στρατηγική σκέψη
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και ευελιξία σε δυνητικές αλλαγές
  • Εχεμύθεια, σοβαρότητα, υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Αίσθημα ευθύνης, διορατικότητα, ενθουσιασμός, μεθοδικότητα και ευελιξία στις δημόσιες σχέσεις
  • Εξαιρετική ικανότητα παρουσίασης και επικοινωνίας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ και προγραμμάτων Office (MS Office / Libre Office)
  • Επιθυμητό (όχι απαραίτητο) πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης

Παροχές

  • Σταθερός μισθός με όλες τις νόμιμες παροχές
  • Ασφάλιση