Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/03/2021

Junior Web Developer

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Το Biscotto Thessaloniki είναι η μοναδική και μεγαλύτερη ολοκληρωμένη πλατφόρμα προτάσεων και επιλογών για έξοδο, διασκέδαση, ψυχαγωγία και δράσεις με επίκεντρο τη Θεσσαλονίκη και αναφορά σε ολόκληρη τη Β. Ελλάδα. Αναζητούμε έναν ταλαντούχο Web Designer/ Developer να ενταχθεί στην ομάδα μας.

Καθήκοντα:
  • Καταχώριση περιεχομένου νέων portal, website και eshop
  • Διαχείριση διαδικτυακών εφαρμογών (application)
  • Διαχείριση περιεχομένου portal, website, eshop και εφαρμογών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ στον τομέα της πληροφορικής ή άλλο σχετικό πεδίο
  • 2ετή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Άριστη γνώση CMS (wordpress, joomla, drupal) και WooCommerce
  • Συμμετοχή σε ανάπτυξη διαδικτυακών εφαρμογών (application)
  • Εμπειρία σε συστήματα Linux θα εκτιμηθεί
  • Επιθυμητή γνώση HTML & CSS
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και τήρησης deadline
  • Συνέπεια
  • Ικανότητα επικοινωνίας με τους πελάτες και συνεργασίας με άλλα τμήματα της εταιρείας

Παροχές

  • Φιλικό και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης απασχόληση
  • Δυνατότητα εξ αποστάσεως εργασίας
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Μισθός αναλόγως προσόντων