Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/4/2024

Χειριστής Κλαρκ

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία EUROLAMP, με δραστηριότητα την εισαγωγή και εμπορία προϊόντων φωτισμού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού και έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, αναζητά Χειριστή Κλαρκ. H παρούσα θέση αφορά εργασία στη Διεύθυνση Logistics της εταιρείας και καλύπτει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Φόρτωση/εκφόρτωση εμπορευμάτων με τη χρήση κλαρκ
  • Υποστήριξη σε όλες τις διαδικασίες της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1-2 ετών
  • Απαραίτητο δίπλωμα χειριστή κλαρκ
  • Γνώσεις χειρισμού ηλεκτρονικών συστημάτων διαχείρισης αποθήκης επιθυμητές
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και κάτοχος Ι.Χ.

Παροχές

  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία