Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
13/05/2024

Τυλιχτής

Εστίαση

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το νέο concept με την επωνυμία Stak's Grill που έχει ως βάση το:

-ελληνικό
-πρωτότυπο
-νόστιμο
-χειροποίητο
-φρέσκο

καθώς και την αυστηρά επιλεγμένη Α' ύλη, αναμένει το βιογραφικό όσων θέλουν να συμμετάσχουν σ' αυτό το κίνημα ελληνικής διατροφής, με την ειδικότητα του Τυλιχτή.

Καθήκοντα

  • Προετοιμασία των εργαλείων κουζίνας
  • Διασφάλιση της καθαριότητας και της ευταξίας στην κουζίνα
  • Στενή συνεργασία με την ομάδα Ψηστών για την εξασφάλιση της ομαλής λειτουργίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δημιουργικότητα και πάθος γαι την Εστίαση
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και αντίληψη
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας και αξιοπιστία

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης και μακρόχρονης συνεργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.