Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

5/2/2018

Γραμματειακή Υποστήριξη & Υποστήριξη Η/Υ

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Απο την εταιρία ανάκτησης δεδομένων ΤΙΚΤΑΚ με κεντρικά γραφεία στο Ελληνικό και υποκατάστημα στην Ερμού, ζητείται υπάλληλος γραμματειακής υποστήριξης & απογραφής εξοπλισμού.

Αρμοδιότητες
- Επικοινωνία με πελάτες
- Συντονισμός Παραλαβών και Αποστολών
- Έκδοση παραστατικών
- Απογραφή Εξοπλισμού
- Επικοινωνία με προμηθευτές
- Ενημέρωση Ηλεκτρονικού καταστήματος
- Γραμματειακή Υποστήριξη
- Εξερχόμενες κλήσεις ανεύρεσης νέων συνεργατών

Σημειώσεις
- Η υπάλληλος θα εργάζεται κυρίως στα κεντρικά γραφεία της εταιρίας στο Ελληνικό (5 λεπτά από στάση Metro) 10:00 - 18:00 ή στο υποκατάστημα στην Ερμού (πολύ κοντά σε στάση Metro). Δεν απαιτείται μεταφορικό μέσον.

Απαραίτητα Προσόντα

- Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή (Word/Excel/Internet)
- Βασικές γνώσεις λογιστικής
- Βασικές γνώσεις επικοινωνίας με προφορικό και γραπτό λόγο στα Αγγλικά
- Άνεση στην επικοινωνία & Κοινωνικότητα
- Πρωτοβουλία
- Θα συνεκτιμηθούν οι τεχνικές γνώσεις υπολογιστών
- 1 χρόνο προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

- Βασικός Μισθός
- Ασφάλιση
- Καλό περιβάλλον εργασίας
- Παρέχεται εκπαίδευση στις αρμοδιότητες της υπαλλήλου
- Απαραίτητη Κάρτα Ανεργίας