Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/1/2022

Υπάλληλος Τιμολόγησης - Πωλητής Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΤΤΙΚΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία MG MANAGER δραστηριοποιείται στο λιανικό εμπόριο ειδών πληροφορικής από το 1992, διαθέτοντας 2 φυσικά καταστήματα στην Αθήνα.

Στα πλαίσια ανάπτυξής της ζητά Υπάλληλο Τιμολόγησης για έκδοση παραστατικών - Πωλητή Καταστήματος.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης, 5νθήμερο ή 6ήμερο με κυλιόμενο ωράριο.

Αρμοδιότητες:

  • Τιμολόγηση ειδών στο ταμείο και έκδοση αντίστοιχων παραστατικών
  • Έκδοση πιστωτικών
  • Χειρισμός POS και barcode scanner
  • Εξυπηρέτηση πελατών στο υποκατάστημα
  • Παραλαβές εμπορευμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον ένα έτος προϋπηρεσίας στην τιμολόγηση
  • Σπουδές στον οικονομικό κλάδο θα εκτιμηθούν

Προτιμώμενες Δεξιότητες:

  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα
  • 'Ήρεμη ιδιοσυγκρασία

Παροχές

  • Αρχικός μισθός : 600 € - 750 € /μήνα