Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/5/2016

Γραφίστας - Διαχειριστής Social Media

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εκπαιδευτικός Οργανισμός στη Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει Γραφίστα - Διαχειριστή Social Media

Περιγραφή Θέσης

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για τη δημιουργία φυλλαδίων της επιχείρησης, τη διαχείριση μέσων κοινωνικής δικτύωσης & Υπεύθυνος για τη δημιουργία και αποστολή newsletter.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

- Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

- Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση Corel, Adobe Photoshop και Illustrator

- Άριστες Γνώσεις Social Media (facebook, twiter, κτλπ)

- Γνώσεις web design θα εκτιμηθούν

- Ευελιξία ωραρίου

- Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει

- Προοπτικές εξέλιξης σε έναν αξιόπιστο και συνεχώς αναπτυσσόμενο οργανισμό.

- Βασικό πακέτο αποδοχών με πλήρη ασφάλιση στο ΙΚΑ

- Συνεχή εκπαίδευση.

- Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.