Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/06/2020

Προϊστάμενος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΑΓΝΗΣΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Εμπορική εταιρεία, ζητά να προσλάβει Προϊστάμενο Αποθήκης.

Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος για την παραλαβή εμπορευμάτων ποιοτικά και ποσοτικά
  • Προετοιμασία πλάνου αποθηκευτικών χώρων
  • Έλεγχος, διαχείριση αποθεμάτων και διενέργεια τακτικών απογραφών
  • Ορθή και γρήγορη εκτέλεση παραγγελιών πελατών
  • Επιλογή, έλεγχος ,εκπαίδευση και συντονισμός προσωπικού αποθήκης
  • Προσωπική φροντίδα για τάξη και καθαριότητα αποθηκών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ ή παρομοίου επιπέδου
  • Ευχέρεια χρήσης πληροφοριακών συστημάτων και εφαρμογών MS Office, Καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώση ERP, CRM και WMS θα ληφθεί υπόψη
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Δυνατότητα επιμόρφωσης και εξέλιξης