Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/03/2024

Υπάλληλος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εισαγωγική-Εμπορική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο των οπτικών καταστημάτων, με έδρα στο κέντρο της Αθήνας, αναζητά βοηθό  αποθηκάριου, με σχετική εργασιακή εμπειρία, για άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Οργάνωση και προετοιμασία των παραγγελιών (επιλογή προϊόντων, προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
  • Διαχείριση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
  • Τακτοποίηση των προϊόντων στην αποθήκη/ Εφοδιασμός θέσεων picking
  • Διεκπεραίωση υποστηρικτικών εργασιών αποθήκης
  • Τακτικές απογραφές - έλεγχος αποθήκης
  • Τιμολόγηση παραγγελιών
  • Παρακολούθηση των αποστολών των παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Εξοικείωση με ERP προγράμματα
  • Χρήση μηχανημάτων scanner
  • Βασική γνώση Η/Υ (MS Office)
  • Βασική γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Σοβαρότητα, Υπευθυνότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άντρες υποψηφίους

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Πλήρης ασφάλιση, επιδόματα, άδειες, κ.λπ.
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον με συνεχή εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης