Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/3/2024

Ηλεκτρολόγος / Μηχανολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΠΑΛΛΗΝΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Labor SA, κορυφαία εταιρεία στον χώρο των δοκιμών και της πιστοποίησης, αναζητά έναν δυναμικό Ηλεκτρολόγο/Μηχανολόγο Μηχανικό για να ενισχύσει την εξαιρετική μας ομάδα δοκιμών.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα υποψηφίου:

  • Εκτέλεση δοκιμών με Διεθνή Εθνικά ή Ευρωπαϊκά Πρότυπα
  • Σύνταξη αναφορών στα Αγγλικά
  • Επιθεωρήσεις FPC κ.α.
  • Σχεδιασμός, εκτέλεση και ανάλυση δοκιμών σε υλικά και συστήματα
  • Συνεργασία με άλλα μέλη της ομάδας για τη βελτίωση των διαδικασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ Ηλεκτρολόγου/ Μηχανολόγου Μηχανικού
  • Άριστη γνώση Αγγλικών σε γραπτό και προφορικό λόγο
  • Άριστη γνώση Η/Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες
  • Ικανότητα ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων
  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και αναφοράς αποτελεσμάτων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη και εξέλιξη